СЕ ПРОДАВА ГОРЕН КАТ ОД КУЌА

Реф : К2154

Адреса :

БЕЛА ЧЕШМА

Слободно од датум : 05 September 2020

Финансиски информации :

Цена 40 000 €

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 59 m²
Land space 250 m²
Ориентација Југ
К2154, БЕЛА ЧЕШМА, СЕ ПРОДАВА ГОРЕН КАТ ОД КУЌА, СО МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА, 59М2 И ПОДРУМ 31М2, ДВОР 250 М2,
 
 
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата