БРУСНИЧКА НАСЕЛБА, КУЌА

Реф : К2147

Адреса :

БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

Слободно од датум : 10 July 2020

Финансиски информации :

Цена 80 500 €

Детали :

Простор (ефективен) 220 m²
Land space 260 m²
Број на соби 8
Број на спални 4
Ориентација Исток запад
Број на катови 3
Број на купатила 3

К2147, БРУСНИЧКА НАСЕЛБА, СЕ ПРОДАВА КУЌА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, КОЈА СЕ СОСТОИ ОД:
- СУТЕРЕН 65М2,(ГАРАЖА И ЕДНОСОБНО СТАНЧЕ)
- ПРИЗЕМЈЕ 62М2 + БАЛКОНИ + СКАЛИ 23М2, (ДНЕВНА, ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА, 1 СПАЛНА,)
- КАТ 62М2 + БАЛКОНИ 11М2 (3 СПАЛНИ СОБИ + ВНАТРЕШНИ СКАЛИ)
- ПОТКРОВЈЕ (ОТВОРЕН ПРОСТОР ВО ВИСИНАТА НА ПОКРИВОТ) И УРЕДЕН ДВОР ОД 260М2 (ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 356М2)

 


ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата