КУЌА ВО ЦЕНТАР

Реф : К2131

Адреса :

НАЈЦЕНТАР

Слободно од датум : 17 January 2020

Финансиски информации :

Цена 49 000 €

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 90 m²
Land space 10 m²
Број на соби 5
Ориентација Север Југ
Број на катови 2
Број на купатила 1
К2131, СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР, ПОДРУМ=22М2, ПРИЗЕМЈЕ 40М2 И КАТ=44М2, СО МАЛ ДВОР И ТЕРАСА
 
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата