СТАН СО 3 СПАЛНИ

Реф : 4-170

Адреса :

НОВА БИТОЛА
Битола

Слободно од датум : 29 July 2020

Финансиски информации :

Цена 51 000 €

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 82 m²
Број на спални 3
Ориентација Север Југ
Број на купатила 2
4-170, НОВА БИТОЛА, ОДРЖАН СТАН, 82М2 СО 3 СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА, ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА, ГОЛЕМО КУПАТИЛО И ВЦ ВО КОЕ МОЖЕ ДА СЕ МОНТИРА ТУШ КАБИНА, П+3 КАТ, СО ПРЕКРАСЕН БАЛКОН ОД ДНЕВНАТА СОБА И УШТЕ ЕДЕН ПОМАЛ БАЛКОН, ПОДРУМ ОД 10М2 И СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ДО ЗГРАДАТА, ВО ПРЕКРАСЕН АМБИЕНТ И ОДЛИЧНА ОРИЕНТАЦИЈА
 
 
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата