РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН КАЈ ЛЕПОТИЦИТЕ ВО КУЌА

Реф : К2150

Адреса :

КАЈ ЛЕПОТИЦИТЕ

Слободно од датум : 22 July 2020

Финансиски информации :

Цена 76 000 €

Детали :

Простор (ефективен) 85 m²
Land space 130 m²
Број на спални 2
Ориентација Југоисток
Број на купатила 1
К2150, КАЈ ЛЕПОТИЦИТЕ, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН ВО ОБЈЕКТ СО 3 СТАНА, НА ПРИЗЕМЈЕ, 85 М2 + БАЛКОН 7М2, ДВОР ОКОЛУ 130М2, ПОДРУМ ОД 92М2, ПВЦ ДОГРАМА
 
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата