СТАН СО 2 СПАЛНИ, НОВА БИТОЛА

Реф : 3-958

Адреса :

НОВА БИТОЛА
Битола

Слободно од датум : 07 March 2020

Финансиски информации :

Цена 45 500 €

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 69 m²
Број на соби 5
Број на спални 2
Ориентација Исток
Број на купатила 1
Број на тоалети 2

3-958, НОВА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН, НА 4. КАТ, ДНЕВНА, ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, СО ПОВРШИНА ОД 69М2 + 2БАЛКОНИ  + ПОДРУМ ОД 13М2,


ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата