НОВ ДУПЛЕКС, 2 СПАЛНИ

Реф : 2/1411

Адреса :

ПОД ПЕДАГОШКА

Слободно од датум : 05 October 2020

Финансиски информации :

Цена 28 300 €

Детали :

Состојба на недвижноста novi
Простор (ефективен) 48 m²
Број на соби 3
Ориентација Запад
Број на катови 3
2/1411, ПОД ПЕДАГОШКА, ОДЛИЧЕН ДУПЛЕКС СО 2 СПАЛНИ, НА ТРЕТИ КАТ, ДОЛУ ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА, СПАЛНА,  КУПАТИЛО 34М2 И БАЛКОН  +3М2 БАЛКОН, ГОРНОТО НИВО ИМА УШТЕ ЕДНА СПАЛНА СОБА 14М2 И БАЛКОН 5М2, ВКУПНО КОРИСНА ПОВРШИНА 48М2 И 8М2 БАЛКОНИ, БЕЗ ПОДРУМ,
 
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата