НОВ ОПРЕМЕН СТАН

Реф : 3-968

Адреса :

ЦЕНТАР

Слободно од датум : 05 September 2020

Финансиски информации :

Цена 51 500 €

Детали :

Состојба на недвижноста novi
Простор (ефективен) 58 m²
Број на спални 2
Ориентација Југ
Број на купатила 1

3-968 ЦЕНТАР НОВ ОПРЕМЕН СТАН 2 СПАЛНИ ПРИЗЕМЈЕ

Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата