СТАН СО ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА

Реф : 3-966

Адреса :

ПЕДАГОШКА

Слободно од датум : 06 July 2020

Финансиски информации :

Цена 53 000 €

Детали :

Состојба на недвижноста novi
Простор (ефективен) 68 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Северозапад
Број на катови 3
Број на купатила 1
3-966, ПЕДАГОШКА, СТАН 68 М2+ 5 М2 БАЛКОН + СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ДО ЗГРАДАТА, ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА, СПАЛНА СОБА, СО ИНСТАЛАЦИЈА ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ, НА ТРЕТ КАТ, ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ, ВСЕЛЛИВ, СО ИМОТЕН ЛИСТ
 
 
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата