РЕНОВИРАН СТАН, 2 СПАЛНИ, 2 БАЛКОНИ, ПОДРУМ, ГАРАЖА

Реф : 2-1439

Адреса :

ЦЕНТАР
Битола

Слободно од датум : 04 June 2020

Финансиски информации :

Цена 39 900 €

Детали :

Простор (ефективен) 51 m²
Број на спални 2
Ориентација Исток запад
Број на купатила 1
Број на тоалети 1
2/1439, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН, (ПВЦ ДОГРАМА, КОМПЛЕТ КУПАТИЛО, НОВИ ИНСТАЛАЦИИ, НОВИ ВРАТИ)  КОЈ СЕ СОСТОИ ОД ДНЕВНА СОБА СО КУЈНА И 2 СПАЛНИ СОБИ, НА ПРИЗЕМЈЕ, КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 51М2 + 2 БАЛКОНИ + ПОДРУМ ОД 13 М2 + ГАРАЖА, ВО ИСКЛУЧИТЕЛНО МИРНО И УРЕДЕНО МЕСТО,
 
 
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата