ДОВЛЕЏИК, НОВ ТРОСОБЕН СТАН

Реф : 3-960

Адреса :

ДОВЛЕЏИК

Слободно од датум : 28 February 2020

Финансиски информации :

Цена 59 900 €

Детали :

Состојба на недвижноста novi
Простор (ефективен) 87 m²
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Број на катови 5
Број на купатила 1
Број на тоалети 2
ДОВЛЕЏИК, ГОЛЕМ ТРОСОБЕН СТАН ОД 87М2, 9 М2 БАЛКОНИ И ПОДРУМ ОД 5 М2, СО СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ВО ДВОРОТ, СОНЧЕВ, СВЕТОЛ, ВСЕЛЛИВ
 
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата