ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР, ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ

Реф : 3-959

Адреса :

ЦЕНТАР

Слободно од датум : 26 February 2020

Финансиски информации :

Цена 42 900 €

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 63 m²
Број на спални 2
Ориентација Североисток
Број на катови 6
Број на купатила 1
Број на тоалети 2

3-959, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА СТАН СО 2 СПАЛНИ СОБИ ДНЕВНА, ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, 6 КАТ,ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ, РЕНОВИРАНО КУПАТИЛО, ВЦ ПОСЕБНО, прохром бојлер, ПЛОЧКИ ВО САЛОНОТ И КУЈНАТА, БЛИНДОР ВРАТА, КЛИМАТИЗЕР, ЛАМИНАТ ВО СПАЛНИТЕ, со парк и слободен паркинг до зградата
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата