ПОНОВ СТАН КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ

Реф : 2-1435

Адреса :

ОУ СТИВ НАУМОВ

Слободно од датум : 21 May 2020

Финансиски информации :

Цена 31 900 €

Детали :

Состојба на недвижноста novi
Простор (ефективен) 48 m²
Број на спални 1
Ориентација Запад
Број на катови 5
Број на купатила 1
2-1435,СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН, ПОНОВ, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА , ЕДНА СПАЛНА СОБА, 48М2 + 2 БАЛКОНИ ОД 5М2 И ПОДРУМ ОД 5 М2 ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ И СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ДО НЕА. СТАНОТ Е НА ПЕТТИ КАТ, СЕ ПРОДАВА СО СЕ ВГРАДЕНИ ПЛАКАРИ ВО САЛОНОТ
 
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата