Станови за издавање in

Реф : БЕЛА ЧЕШМА

Адреса :

БЕЛА ЧЕШМА

Слободно од датум : 16 July 2020

Финансиски информации :

Наемнина 100 € / месец

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 58 m²
Број на соби 3
Ориентација Југ
Број на катови 1
Број на купатила 1
СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, ДВОСОБЕН СТАН НА ПРВ КАТ, КАЈ БЕЛА ЧЕШМА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата