ОПРЕМЕН РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

Реф : ЦЕНТАР

Адреса :

ЦЕНТАР

Слободно од датум : 08 February 2020

Финансиски информации :

Наемнина 350 € / месец

Детали :

Простор (ефективен) 66 m²
Број на спални 2
Ориентација Северозапад
Број на купатила 1
Број на тоалети 2

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ПВЦ ДОГРАМА, БЛИНДОР ВРАТА, 2 СПАЛНИ, ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА. ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА


ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MK
070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата