СЕ ИЗДАВА НОВ МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН

Реф : ЦЕНТАР

Адреса :

ЦЕНТАР
Битола

Слободно од датум : 14 December 2019

Финансиски информации :

Наемнина 280 € / месец

Детали :

Состојба на недвижноста novi
Простор (ефективен) 57 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југоисток
Број на купатила 1
ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ , СЕ ИЗДАВА НОВ, МОДЕРНО ОПРЕМЕН  СТАН, НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ГОЛЕМА ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, 1 СПАЛНА СОБА
 
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата