СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН СО 3 СПАЛНИ

Реф : ДО ШИРОК СОКАК

Адреса :

ДО ШИРОК СОКАК
Битола

Слободно од датум : 08 July 2019

Финансиски информации :

Наемнина 550 € / месец

Детали :

Состојба на недвижноста novi
Простор (ефективен) 105 m²
Ориентација Север Југ
Број на катови 3
Број на купатила 1
СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН  СТАН БЛИСКУ ДО ШИРОК СОКАК, ГОЛЕМА ДНЕВНА , ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, ТРИ СПАЛНИ СОБИ, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН, СО КУПАТИЛО СО ВЦ И ВЦ ПОСЕБНО, НА ТРЕТ КАТ ВО НОВА ЗГРАДА
 
ЗА 550 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА СО СЕ ТРОШОЦИ
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата